Strona Główna Zespół O Firmie Oferta Na Skróty... Kontakt 27 Październik 2016
Nawigacja
bullet Strona Główna
bullet Szukaj
bullet Zespół
bullet O Firmie
bullet Oferta
bullet Na Skróty...
bullet Galeria

bullet Kontakt
bullet FAQ
bullet Organizer
bullet Poczta
bullet Logowanie
bullet Download
Kontakt

e-mail:
info@eruditio.pl

We speak: english, german...

Dagmara Joanna Mazur
(+48) 537 755 215

Ewa Brodziuk Pik
(+48) 604 779 095

Newsletter ERUDITIO
Wpisz swój adres e-mail i kliknij Subskrypcja/Rezygnuję.Ilość subskrypcji: 2170
Język
 Wykonujemy tłumaczenia: zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe w dowolnych kombinacjach językowych, w tym tłumaczenia medyczne, tłumaczenie z zakresu farmacji, medycyny, biotechnologii, weterynarii; tlumaczenia prawnicze - tłumaczenie aktów prawnych, umowy, pełnomocnictwa, dokumentów założycielskich spółki, wypisu z rejestru; tłumaczenia techniczne z zakresu automatyki, budownictwa, energetyki, dokumentów przetargowych, instrukcji obsługi, itp.; tłumaczenia finansowe obejmujące tlumaczenie z zakresu bankowości, ekonomii, finansów, księgowości, rachunkowości itp.; tłumaczenia języka marketingu, informatyki i innych obszarów biznesu.Zapewniamy najkrótsze terminy realizacji zleceń i profesjonalny poziom tłumaczeń. Tłumacz przysięgły; tłumacz zdalny; tłumacze specjaliści; tlumacze przysiegli, tłumacze z pieczątką tłumacz przysięgłego na miejscu.
ERUDITIO
 

Serdecznie witamy na stronie Biura Tłumaczeń ERUDITIO.

Potrzebujesz profesjonalnego przekładu tekstu? Skontaktuj się z nami!

W dogodnym dla Ciebie terminie i w korzystnej cenie przygotujemy dla Ciebie przekład tekstów w zakresie prawa, ekonomii, finansów, podatków, Kliknij Do Galerii marketingu, a nawet  tekstów technicznych i literackich.

Jesteśmy ekspertami w zakresie następujacych języków
:


niemiecki, angielski, francuski,

włoski, hiszpański, rosyjski,

ukraiński, słowacki, czeski,

łotewski, węgierski, szwedzki,

norweski, grecki, chiński 


wykrzyknik.jpgPrzy wykonywaniu zleceń tłumaczeniowych zwracamy szczególną uwagę na regularny kontakt z ekspertami z poszczególnych specjalności. Dzięki współpracy z prawnikami i podatkowcami w ramach ERUDITIO konsultujemy z nimi kontekstowość terminologii w zakresie prawa europejskiego, podatkowego, pracy, gospodarczego, bankowości i finansów. Wiedza i doświadczenie zawodowe prawników i podatkowców ERUDITIO gwarantują, iż specjalistyczne zwroty i terminy tłumaczone są zgodnie z przyjętą w języku polskim i językach obcych terminologią. Zachowujemy oryginalność formatów tłumaczonych tekstów bądź na życzenie Klienta  nadajemy im format przez niego wskazany.

Serdecznie zapraszamy do współpracy, życzymy też Państwu wielu sukcesów mając nadzieję, że przyczynimy się do ich współtworzenia.

----------